Як розробити і запустити успішний стартап

від Максим
Люди работают над стартапом

Вас цікавить створення стартапу в Дніпрі? З таким запитом найкраще звернутися до професіоналів фірми WebPR, які вже багато років працюють на ринку.

Стартап – що це і з чим його їдять?

Сам термін пішов від англійського словосполучення «start up», що означає «запускати. В його основі лежить конкретна ідея, яку хочеться успішно реалізувати. Зазвичай це товар або послуга з унікальними характеристиками, важливо щоб пропозиція не мала аналогів, тоді успіх стартапу практично гарантований.

Початок роботи

Зазвичай розробка стартапів має ряд стандартних етапів. Перший крок – це залучення інвесторів, які готові надати матеріальну підтримку вашої ідеї. Звичайно, деякі автори ідей мають можливість вкласти власні кошти в стартовий капітал. Також буде потрібно пошук професіоналів з просування, які забезпечать успіх задуманої справи. Наступний крок – збір команди. Оскільки особливої ​​віддачі від нової бізнес-ідеї ще немає, найкраще пошукати ентузіастів, які хочуть розвиватися в запропонованому напрямку.

Як створити стартап?

Знайти грамотного розробника, який буде горіти проектом і працювати в згуртованій команді з замовником, досить складно. Тому важливо розуміти свою мотивацію і бажання йти до успіху через перешкоди і проблеми, що виникають.

Схема дій і продуманий план – ось основні завдання, які варто перед запуском стартапу. Важливо провести грамотний аналіз ринку і ніші, в якій планується діяльність. Також важливо навчитися правильно ставити завдання перед командою, вміти делегувати повноваження і контролювати всю роботу.

В цілому алгоритм підготовка стартапу складається з п’яти важливих пунктів:

 1. Виникнення ідеї і продумування способів її реалізації.
 2. Аналіз, розробка бізнес-плану і стратегії.
 3. Проектування і розробка.
 4. Маркетинг і розкрутка.
 5. Тестування, доопрацювання, вдосконалення та пошук інструментів для поліпшення конверсії.

Ціна запуску залежить від масштабу проекту, підключених фахівців і інших чинників.

Загальний план запуску стартапу

Якщо ви поцікавитеся у фахівців, як здійснюється запуск startup, навряд чи ви почуєте схожі між собою історії. Кожен проект індивідуальний і вимагає особливого підходу. Однак є загальні риси, які об’єднують всі проекти. Таким чином можна виділити орієнтовний план запуску стартапу:

 1. Пошук проблеми. Вам потрібно визначити проблему споживача, яку вирішить товар або послуга вашого бізнесу.
 2. Вивчення ринку. Ретельно вивчіть «болю» і бажання вашої цільової аудиторії, щоб зрозуміти, чи допоможе ваш продукт вирішити проблему споживача. Від цього безпосередньо залежить попит. Також потрібно з’ясувати, чи є на ринку схожі пропозиції від інших компаній.
 3. Креатив. Продумайте рішення споживчої проблеми із застосуванням нових технологій і свіжих ідей, дійте нестандартно, будете оригінальними і креативними, щоб не загубитися в натовпі конкурентів.
 4. Команда. Пошук однодумців – важливе завдання при запуску стартапу. Ви повинні вміти надихати, тоді вам вдасться зібрати сильну і згуртовану команду.
 5. Реалізація. Ріст і розвиток – дуже важливі фактори для стартапу. Розробка бізнес плану, створення нових кейсів та інше допоможе зацікавити інвесторів і вийти на більш високий рівень.

Багато творців стартапів вважають свої ідеї геніальними і чекають золоті гори прибули вже в найкоротші терміни. Насправді, не варто орієнтуватися на блискавичний стрімкий успіх. На шляху до успіху все ж доведеться долати якісь труднощі.

Найважливіше зосередитися на роботі, заручитися підтримкою експертів і просто любити свою справу. В цьому випадку удача й успіх не пройдуть повз!

Де замовити запуск стартапа?

Якщо вам потрібна грамотна розробка стартап проектів в Україні, звертайтеся до експертів студії інтернет-просування WebPR. Ми пропонуємо різні види послуг в області просування інтернет-проектів будь-якого типу і специфіки. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб ваші товари і послуги стали популярні серед цільової аудиторії, а інтерес споживачів обернувся реальним прибутком.

Ми завжди раді запропонувати нашим клієнтам доступну вартість послуг і високий рівень сервісу обслуговування!

0 коментар

Подібні пости

Другие кейсы компании

Калькулятор вартості

ОТРИМАЄТЕ ПОПЕРЕДНЮ
ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ

ПОЧАТИ

ПОСЛУГИ

 • Корпоративний сайт
 • Landing Page
 • Інтернет-магазин
 • Маркетплейс
 • SEO-просування
 • Контекстна реклама
 • Таргетована реклама
 • SMM-просування
 • Просування в YouTube
 • Аудит сайту
 • Аудит контекстної реклами
 • Аудит таргет. реклами
 • Аудит соціальних мереж
 • Аудит Youtube-каналу
 • Маркетинговий аудит
 • Маркетингова стратегія
 • Налаштування веб-аналітик

КОНТАКТЫ

+38 (098) 813 97 61

Звоните с 09:00 до 20:00

webprdnepr@gmail.com

АДРЕС ОФИСА

г. Днепр,
ул. Европейская, 4

г. Киев, ул. Рудан ского, 3

КОНТАКТЫ

Для Вас мы Online
7 дней в неделю

Забронировать время

Встретимся в Вашем офисе в Киеве или Днепре.
Вы в другом городе и стране? Проведем звонок online.
Приглашаем к нам офис на чашечку кофе!

КОНТАКТЫ

+38 (098) 813 97 61

Звоните с 09:00 до 20:00

webprdnepr@gmail.com

АДРЕС ОФИСА

г. Днепр,
ул. Европейская, 4

г. Киев, ул. Руданского, 3